34+19=

7 * 25=

обчислити зручним способом

32*5=

64-46=

900:25=

300:50=

+4
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 18:47
    0
    34+19=53 7*25=175 32*5=160 64-46=18 900:25=36 300:50=6