9407-27366: (395-392) - 3•94+2002=

+2
Ответы (1)
  1. 1 июля, 01:54
    +1
    1) 395-392=3 2) 27366:3=9122 3) 3*94=282 4) 9407-9122=285 5) 285-282=3 6) 3+2002=2005