Продолжить - 1-5=-1 + (-5) =

+5
Ответы (2)
  1. 31 января, 06:34
    0
    -1-5=-1 + (-5) = _6 ну както так
  2. 31 января, 07:39
    0
    -1-5=-1 + (-5) = - 6

    Ответ: - 6