1) 939393:93 + 0 * (498003-497984) =

2) 109040 : (16004-16002) + 2078:2078=

+1
Ответы (1)
  1. 21 июня, 14:13
    0
    1) 10101 + 0 = 10101

    2) 109040:2 + 1 = 54520+1=54521