4 5/19 - 3 3/19=

11 4/21 + 20/21=

1 - 3/5=

16 8/33 - 3 17/33=

+3
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 06:07
    0
    4 5/19-3 3/19=1 2/19

    11 4/21+20/21=12 1/7

    1-3/5=2/5

    16 8/33-3 17/33=12 8/11