2 7/17 + 1 5/17=

4 5/19 + 3 3/19=

3 11/13 + 7 2/13=

+3
Ответы (2)
  1. 7 марта, 12:22
    0
    7 8/19

    3+7+11/13+2/13=10+1=11
  2. 7 марта, 12:45
    0
    2 7/17+1 5/17=3 12/17

    4 5/19+3 3/19=7 8/19

    3 11/13+7 2/13=10 13/13=11