30•10^23•14•10^-3/6,02•10^23

+4
Ответы (1)
  1. 17 августа, 22:29
    0
    (30*10²³*14*10^-3) / (6,02*10²³) = (30*14 * (10²³*10^-3) / (6,02*10²³) = 420 / (6,02*10³) = 440/6020=21/301