900 - (600-100) : 5=?, (900-600) - 100:5=?, 150+50*4+6=?, 880-720:8*9=?.

+3
Ответы (1)
  1. 16 марта, 01:55
    0
    900 - (600-100) : 5=900-500:5=900-100=800

    (900-600) - 100:5=300-20=280

    150+50*4+6=150+200+6=356

    880-720:8*9=880-90*9=880-810=70