768/24 = 9664/32 = 2814/67 = 867 720/42 = 91 375/43 = 20 944/56=

+3
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 07:50
    0
    768/24=32

    9664/32=302

    2814/67=42

    867720/42=20660

    91375/43=2125

    20944/56=374