7 5/13-2 8/13, 5 7/19-4 16/19, 9 5/16-5 9/16, 8 8/25-7 18/25.

+1
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 06:47
    0
    7 5/13-2 8/13=6 18/13-2 8/13=4 10/13

    5 7/19-4 16/19=4 26/19-4 16/19=10/19

    9 5/16-5 9/16 = 8 21/16-5 9/16=3 12/16 = 3 3/4

    8 8/25-7 18/25 = 7 33/25 - 7 18/25 = 15/25 = 3/5