4 * (X-97) = 68

120: (35-X) = 20

940-2*a=0

620: (c+24) = 10

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 22:47
    0
    4 * (X-97) = 68

    4x-388=68

    4x=68+388

    4x=456

    x=114