4540 : 5 + 451*75 - (729-642)

+4
Ответы (2)
  1. 26 мая, 14:22
    0
    729-642=87 4540:5=908 451*75=33825 908+33825=34733 34733-87=34646 Ответ 34646
  2. 26 мая, 14:30
    0
    4540:5+451*75 - (729-642) = 34646

    1) 729-642=87

    2) 4540: 5=908

    3) 451*75=33825

    4) 908+33825=34733

    5) 34733-87=34646