4 ц. 3/7:1/7-1 ц. 5/6*3 ц.

+2
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 10:16
    0
    1) 31/7:1/7=31/7*7/1=31/1

    2) 11/6*3=11/6*3/1=33/6

    3) 31/1-33/6=186-33/6=153/6=25,5