7,26-0,12y=6,3 и 4,6*0,56:0,25-6,14

+3
Ответы (1)
  1. 23 июля, 08:39
    0
    1

    0,12y=7,26-6,3

    0,12y=0,96

    y=0,96:0,12

    y=8

    2

    1) 4,6*0,56=2,576

    2) 2,576:0,25=10,304

    3) 10,304-6,14=4,164