5020 - (895 + 2717) : 28*35

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 20:23
    +1
    5020 - (895+2717) : 28*35=505

    1) 895+2717=3612

    2) 3612:28=129

    3) 129*35=4515

    4) 5020-4515=505