15 * 6 : 9*11+90 : 5*8 = 320

+4
Ответы (1)
  1. 20 января, 10:42
    0
    1) 15*6=90

    2) 90:9=10

    3) 10*11=110

    4) 90:5=18

    5) 18*8=144

    6) 110+144=254

    15*6:9*11+90:5*8=254!