1001:13 * (318+466) : 22-101*9

+1
Ответы (1)
  1. 29 июня, 13:31
    0
    1) 318+466=784

    2) 1001:13=77

    3) 77*784=60368

    4) 60368:22=2744

    5) 101*9=909

    6) 2744-909=1835