Писля того, як перевезли 5/13 усього вантажу залишилося перевезти на 160 тонн. Скильки тонн необхидно було перевезти?

+5
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 13:11
    0
    Было 13/13

    перевезли 5/13

    осталось 160 тонн

    13/13 - 5/13=8/13 осталось

    8/13=160 тонн

    160:8*13=260 тонн было

    проверим: 260:13*5=100 перевезли

    260-100=160 тонн осталось