Дякую ... а що означаэ взаэмно оберненними числа? 0,3 та 1/3?

2 цилих 4/7 та 7/18? 5/8 та 1 цила 3/5 2/3 та 6/7? як це?

+2
Ответы (1)
  1. 28 октября, 13:53
    0
    Взаимообратные-это числа, произведение которых равно нулю.

    0,3 * 1/3 = 1/10 1/10≠1

    2 4/7 * 7/18 = 18/7*7/18=1 являются

    5/8*1 3/5=5/8*8/5=1 являются

    2/3*6/7=4/7 4/7≠1