На свято купили 600 повитряных кульок. Сини кульки становять 1 / 10 всиэй киль килькости, а жовти-

1/6 решти. Скильки купили жовтих кульок?

+5
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 06:37
    0
    600/10=60-синих

    600-60=540-остальные

    540/6=90-желтые