Реши уравнение: 8⋅ (5+y) - 3y=6y-59

+1
Ответы (1)
  1. 18 июня, 12:32
    0
    8 * (5+у) - 3 у=6 у-59

    40+8 у-3 у=6 у-59

    40+5 у=6 у-59

    6 у-5 у=40+59

    у=99

    8 * (5+99) - 3*99=6*99-59

    8*104-3*99=594-59

    832-297=535

    535=535