1+1/1+1/1+1/3

помогите

+3
Ответы (2)
  1. 26 января, 09:11
    0
    Получится ответ 1+1/1+1/1+1/3 = 3 1/3
  2. 26 января, 10:44
    0
    Если 1/1=1 тоесть 1+1+1+1/3=3 целых1/3