Обчислити двома способами 40 кг 400 г - 6 кг 700 г

+3
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 08:13
    0
    1) 40 кг 400 г - 6 кг 700 г=40400 г-6700 г = 33 700 г = 33 кг 700 г

    2) 40 кг 400 г - 6 кг 700 г = 40.4 кг - 6.7 кг = 33.7 кг = 33 кг 700 г