1) 63*800=

108*200=

283*240=

180*690=

2) 3140*250=

1900*340=

340*1500=

6300*90=

+1
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 13:29
    0
    63*800=50.400

    108*200=21.600

    283*240=67.920

    180*690=124.200

    3140*250=785.000

    1900*340=646.000

    340*1500=510.000

    6300*90=567.000