766*345 + (96777+2600)

+3
Ответы (2)
  1. 3 января, 14:51
    0
    766*345=264270

    96777+2600=99377

    264270+99377=363647
  2. 3 января, 17:46
    0
    1) 96777+2600=99377

    2) 766*345=264270

    3) 99377+264270=363647