2,753 * 65,1-65,1 * 2,247

+2
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 23:17
    0
    2,753 * 65,1-65,1 * 2,247=32,9406

    2,753*65,1=179,2203

    65,1*2,247=146,2797

    179,2203-146,2797=32,9406