0,02 : 10 - 0,02 : 100 + 3,78 * 10

+1
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 07:34
    +1
    1) 0,02:10=0,002

    2) 0,02:100=0,0002

    3) 3,78*10=37,8

    4) 0,002-0,0002=0,0018

    5) 0,0018+37,8=37,8018