2+6+7+78+3 (908+8) - 7+1

+1
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 23:35
    0
    2+6+7+78+3 (908+8) - 7+1=2835

    1) 908+8=916

    2) 916*3=2748

    3) 2+6=8

    4) 8+7=15

    5) 15+78=93

    6) 93+2748=2841

    7) 2841-7=2834

    8) 2834+1=2835