5,7-1,3; 8-3,4; 12,3-1,8; 10,273-5,49

+5
Ответы (2)
  1. 28 мая, 16:20
    0
    5,7-1,3 = 4,4

    8-3,4 = 4,6

    12,3-1,8 = 10,5

    10,273-5,49 = 4,783
  2. 28 мая, 17:12
    0
    1) = 6,4

    2) = 4,6

    3) = 10,5

    4) = 4,783