8,364: (8-3,92) - 2,05*0,4

+4
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 23:29
    0
    1) 8-3,92 = 4,08

    2) 8,364:4,08 = 836,4:408 = 2,05

    3) 2,05*0,4 = 0,82

    3) 2,05-0,82 = 1,23