Ширина прямокутника 3 см, а його площа - 48 см квадратных. Обчисли периметр прчмокутника

+3
Ответы (2)
  1. 20 мая, 15:25
    0
    1) 48 : (3*3) = 8 (см) 2) 8:2=4 (см) - довжина прямокутника 3) (4+3) * 2=14 (см) - периметр прямокутника
  2. 20 мая, 15:49
    0
    1) 48 : 3 = 16 (см) длина

    2) 2• (3 + 16) = 38 (см) периметр

    Ответ 38 см