Для офису купили 9 годинникив за однаковою циною. За електронни годинники заплатили 320 гривень а за механични-400 грн. Скильки купили електронних годинникив и скильки-механичних (Украинский язык)

+3
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 19:51
    0
    (320+400) : 9=80 (грн)

    320:80=4 (грн) - электронные

    400:80=5 (грн) - механические

    Ответ: 4 годинников электронные; 5 годинников механические.
  2. 25 апреля, 19:56
    0
    (320 грн + 400 грн) : 9 = 80 грн стоят 1 часы

    320 грн: 80 грн = 4 электр. часов

    400 грн: 80 грн = 5 мех. часов

    Ответ: купили 4 електронних годинникив и 5 механичних