Как решеть задачу довжена прямукутныка 8 см а шерена становить четверту частыну довжены побудуй такий прямокутнык у зошети и знайди його периметыр

+1
Ответы (1)
  1. 11 октября, 10:57
    0
    8 см: 4=2 см; Р=2 * (8+2) = 2*10=20 см