Упростить 10x-8xy-3xy

+5
Ответы (2)
  1. 19 марта, 03:37
    0
    2 (5x-4xy) - 3xy=5x (2-5y)
  2. 19 марта, 04:27
    0
    10 х-8 ху-3 ху=10 х-11 ху=х (10-11 у)