409801-586 50728+6183

+3
Ответы (2)
  1. 20 мая, 16:45
    0
    409801-586=409215

    50728+6183=56911
  2. 20 мая, 17:19
    0
    409801-586=409215;

    50728+6183=56911.

    409215>56911