Za tri nedeli 4863 celovek nawli detckie risunki, s nix pervuju nedelju-2970 celovek, vtoruju nedelju v 10 raz menjwe. Skoljko celovek nawli na tretej nedeli?

+1
Ответы (1)
  1. 30 марта, 02:24
    0
    Vo vtoruy nedely nawli 2970/10=297 celovek. Za pervuy i vtoruy nedely risunki nawli 2970+297=3267 celovek. Za tretiu nedely nawli 4863-3267=1596 celovek. Otvet 1596