9 3/8 * 2,25=

5 2/3 * 1,75=

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 22:27
    0
    75/8 * 2 ц25/100 = 75/8 * 2 ц 1/4 = 75/8 * 9/4 = 675 / 32 = 21 ц 3/32

    5 2/3 * 1 ц 75/100 = 17/3 * 1 ц 3/4 = 17/3 * 7/4 = 119/12 = 9 ц 11/12