Ен улкен ортак болгишти жакша сыртына шыгар

12 х+18 у+54

42 х+28 у+84

90 а+72 в+18 с

63 а+99 в+135 с

+5
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 13:07
    0
    12 х+18 у+54=6 (2 х+3 у+9)

    42 х+28 у+84=7 (6 х+4 у+12)

    90 а+72 в+18 с=9 (10 а+8 в+2 с)

    63 а+99 в+135 с=9 (7 а+11 в+15 с)