1/3 (1/3 (1/3 (х+2) + 2) + 2) + 2) = 1

+3
Ответы (1)
  1. 4 января, 05:03
    0
    1/3 (1/3 (x+2) + 2) + 2) = 3-2

    1/3 (x+2) + 2=3

    1/3 (x+2) = 1

    x+2=3

    x=1