202*3-4270:14-298

1445:85*101-1695

+3
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 04:49
    0
    202*3-4270:14-298=3

    1) 202*3=606

    2) 4270:14=305

    3) 606-305=301

    4) 301-298=3

    1445/85*101-1695=22

    1) 1445/85=17

    2) 17*101=1717

    3) 1717-1695=22