36: (11-2) * 7 42: (14-7) * 9 48: (12-6) * 4 50-27:3 34+9*4 40-54:6

+5
Ответы (1)
  1. 5 августа, 16:37
    -1
    36:9*7=4*7=28

    42:7*9=6*9=54

    48:6*4=32

    50-9=41

    34+36=70

    40-9=31