8,949+2,3+4,1*0,41+0,814:0,2-4,98

+4
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 04:01
    0
    Ответ: 1) 0,814:0,2=4,07

    2) 4,1*0,41=1,681

    3) 8,949+2,3+1,681=12,93

    4) 12,93+4,07=17

    5) 17-4,98=12,02