34.48: (7.11+1.56) + 46: (2.45-1.65) =

(0.62+0.56-2.29) * (8.44-5.34) =

62.93 + (12.5-7.6+3.21) : 0.1=

+2
Ответы (1)
  1. 8 мая, 11:53
    0
    1) 12.5 - 7.5 = 4.9 2) 3.21 + 4.9 = 8.11 3) 8.11 / 0.1 = 81.1 4) 62.93 + 81.1 = 144.03 Ответ = 144.03 (это 2)