Вери пройшла вид будинку до пошти 27 м. що становить 1/3 усього шляху. скильки метрив залишилися пройти Вири до пошти?

+4
Ответы (1)
  1. 7 октября, 05:12
    0
    27:1/3 = 27*3/1 = 81 м - путь от чего-то до почты