8+3*29445/453-43*2311/99373

+2
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 00:47
    -2
    8 + 3*29445/453 - 43*2311/99373 = 202

    1) 29445/453 = 65

    2) 43*2311 = 99373

    3) 3*65 = 195

    4) 99373/99373 = 1

    5) 8 + 195 - 1 = 202

    Ответ: 202