5 * (14-7,4) : 6 3/5 + 4 3/8 * 3 3/7

+2
Ответы (1)
  1. 26 января, 03:55
    0
    5 * (14-7,4) : 6 3/5 + 4 3/8 * 3 3/7 = 33/1*5/33+35/8*24/7 = 5+15=20