0.27+0.03 * (2-15 1/3) =

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 12:27
    0
    0.27+0.03 (2-151/3) = 27/100+0.03 (2-46/3). 27/100+0.03 * (-40/3).

    27/100-3/100 * (-40/3). 27/100-6/15=-13/100=-0.13