2.355264/58+1.526.112/56

+2
Ответы (1)
  1. 29 мая, 01:41
    0
    2,355264/58+1,526*112/56=3,092608

    1) 2,355264/58=0,040608

    2) 1,526*112=170,912

    3) 170,912/56=3,052

    4) 0,040608+3,052=3,092608