1. 2 1/5 * Х + 4/5 = 1

+1
Ответы (1)
  1. 14 марта, 16:17
    0
    2 1/5 х=1-4/5

    11/5 х=1/5

    х=1/5:11/5

    х=1/5*5/11

    х=1/11