1 1/15 * (3 3/4 - 2 4/5)

+2
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 12:18
    0
    1 1/15 * (3 3/4-2 4/5) =

    3 3/4-2 4/5=3-2+3/4-4/5=19/20

    1 1/15*19/20=57/50=1 7/50